SHT21-TR-0.4KS
Numer produktu DigiKey
1649-1005-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1649-1005-1-ND - Taśma cięta (CT)
1649-1005-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SHT21-TR-0.4KS
Opis
SENSOR HUMID/TEMP 3V I2C 2% SMD
Modele EDA/CAD
SHT21-TR-0.4KS Modele
Kategoria
Dokładność
±2% wilgotności względnej
Producent
Sensirion AG
Czas odpowiedzi
8 s
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ czujnika
Wilgotność, temperatura
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Zakres wilgotności
0 - 100% wilgotności względnej