SDP33-1500PA-TR-250PCS
Numer produktu DigiKey
1649-1102-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1649-1102-1-ND - Taśma cięta (CT)
1649-1102-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDP33-1500PA-TR-250PCS
Opis
SENSOR 0.22PSID 0.08" 16BIT 1SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik ciśnienia ±0.22PSI (±1.5kPa) Różnicowy Męskie - rurka 0,08" (2,00mm), podwójne 16 b Moduł 16-SMD, Dual Top Ports
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDP33-1500PA-TR-250PCS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Producent
Sensirion AG
Rozmiar portu
Męskie - rurka 0,08" (2,00mm), podwójne
Seria
Styl portu
Niekarbowany
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Kompensacja temperaturowa
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Zastosowania
Mocowanie płyty PC
Ciśnienie maksymalne
14,5PSI (100kPa)
Typ ciśnienia
Różnicowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Ciśnienie robocze
±0.22PSI (±1.5kPa)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
I2C
Obudowa / skrzynia
Moduł 16-SMD, Dual Top Ports
Wyjście
16 b
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SMD
Dokładność
±6%