PM2260A95VH
Numer produktu DigiKey
PM2260A95VH-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM2260A95VH
Opis
RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik półprzewodnikowy SPST-NO (1 Form A) 95 A 48 - 600V Montaż na podstawie montażowej Zacisk główkowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM2260A95VH Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Producent
Sensata-Crydom
Prąd obciążenia
95 A
Seria
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~/=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - obciążenia
48 - 600V