GNR35DHZ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Sensata-Crydom
W magazynie: 3
Arkusz danych
Similar
Crouzet
W magazynie: 7
Arkusz danych
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR35DHZ
Numer produktu DigiKey
646-1022-ND
Producent
Numer produktu producenta
GNR35DHZ
Opis
SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 600 V
Seria
Prąd obciążenia
35 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 80°C