EL240A20-12
Numer produktu DigiKey
CC2524-ND
Producent
Numer produktu producenta
EL240A20-12
Opis
SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EL240A20-12 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
10 - 14V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
20 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C