EL100D20-24N
Numer produktu DigiKey
172-EL100D20-24N-ND
Producent
Numer produktu producenta
EL100D20-24N
Opis
SSR RELAY SPST-NO 20A 3-100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EL100D20-24N Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
3 V ~ 100 V
Prod.
Prąd obciążenia
20 A
Seria
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
13 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Obudowa / skrzynia
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Obwód
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Typ wyjścia
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe
21 - 27V=