EL100D20-12
Numer produktu DigiKey
172-EL100D20-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
EL100D20-12
Opis
SSR RELAY SPST-NO 20A 3-100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Modele EDA/CAD
EL100D20-12 Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
3 V ~ 100 V
Prod.
Prąd obciążenia
20 A
Seria
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
13 mOhms
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Napięcie - wejściowe
10 - 14V=