DRA1-CMX60D5
DRA1-CMX60D5
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DRA1-CMX60D5
Numer produktu DigiKey
CC2231-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRA1-CMX60D5
Opis
SSR RELAY SPST-NO 5A 1-60V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Modele EDA/CAD
DRA1-CMX60D5 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3 - 10V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
1 V ~ 60 V
Seria
Prąd obciążenia
5 A
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
100 mOhms
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Szyna DIN
Temperatura robocza
-20°C - 80°C