DR22C60A32VJ
Numer produktu DigiKey
172-DR22C60A32VJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
DR22C60A32VJ
Opis
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~/=
Seria
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 600 V
Prąd obciążenia
32 A
Temperatura robocza
-40°C - 80°C