DR22C60A27VJ
Numer produktu DigiKey
172-DR22C60A27VJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
DR22C60A27VJ
Opis
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A)
Kategoria
Typ wyjścia
Prąd zmienny, przejście przez zero
Prod.
Napięcie - wejściowe
90 - 280V~/=
Seria
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 600 V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd obciążenia
27 A
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Końcówka sprężynowa
Typ mocowania
Szyna DIN
Temperatura robocza
-40°C - 80°C