DR2224D20U
Numer produktu DigiKey
172-DR2224D20U-ND
Producent
Numer produktu producenta
DR2224D20U
Opis
SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wejściowe
3 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
20 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C