D53TP50C-10 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Altran Magnetics, LLC
W magazynie: 11
Arkusz danych
Similar
Crouzet
W magazynie: 0
Arkusz danych
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (3 Form A) Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
D53TP50C-10
Numer produktu DigiKey
CC2688-ND
Producent
Numer produktu producenta
D53TP50C-10
Opis
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
D53TP50C-10 Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 530 V
Seria
Prąd obciążenia
50 A
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C