TDS5801P.C
Numer produktu DigiKey
600-TDS5801P.CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
600-TDS5801P.CCT-ND - Taśma cięta (CT)
600-TDS5801P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TDS5801P.C
Opis
TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
74,5V Zacisk 20A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 6-DFN (1,6x1,6)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
74,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20A (8/20µs)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - szczytowa impulsu
1490W (1,490kW)
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Typ
Zener
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa / skrzynia
6-UFDFN
Napięcie - przebicia (min.)
68V