TCLAMP2502N.TCT
Numer produktu DigiKey
TCLAMP2502NTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TCLAMP2502NCT-ND - Taśma cięta (CT)
TCLAMP2502NDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCLAMP2502N.TCT
Opis
TVS DIODE 2.5VWM 25V SLP2626P10
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25V Zacisk 95A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SLP2626P10 (2.6x2.6)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
2500W (2,5kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Seria
Zastosowania
Ethernet, Telecom
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
25pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Typ
Sterowanie (szyna na szynę)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
2
Obudowa / skrzynia
10-UFDFN, podkładka odsłonięta
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
2,5V (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
25V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
95A (8/20µs)