RCLAMP2402B.TCT
Numer produktu DigiKey
RCLAMP2402B.TCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RCLAMP2402B.TCTCT-ND - Taśma cięta (CT)
RCLAMP2402B.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCLAMP2402B.TCT
Opis
TVS DIODE 24VWM 55VC SC75
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
55V Zacisk 4A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SC-75 (SOT523)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
HDMI
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
0,6pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-75, SOT-416
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
55V