LCDA15C-1.TCT
Numer produktu DigiKey
LCDA15C-1.TCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LCDA15C-1.TCTCT-ND - Taśma cięta (CT)
LCDA15C-1.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCDA15C-1.TCT
Opis
TVS DIODE 15VWM 33VC SOT143
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33V Zacisk 15A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-143
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LCDA15C-1.TCT Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
8pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V (maks.)
Obudowa / skrzynia
TO-253-4, TO-253AA
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
33V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15A (8/20µs)