LCDA12C-1.TCT
Numer produktu DigiKey
LCDA12C-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
LCDA12C-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
LCDA12C-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCDA12C-1.TCT
Opis
TVS DIODE 12VWM 26.6VC SOT143
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26,6V Zacisk 20A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-143
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
8pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
TO-253-4, TO-253AA
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26,6V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20A (8/20µs)