103JT-100
Numer produktu DigiKey
4316-103JT-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
103JT-100
Opis
NTC THERMISTORS 10KOHM 1% LENGTH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 10k Sonda
Kategoria
Wartość tolerancji B
±1%
Producent
Semitec USA Corp
B25/85
3435K
Seria
Temperatura robocza
-50°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
3.5 mW
Status części
Aktywny
Długość - przewodu odprowadzenia
3,94" (100,00mm)
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Typ mocowania
Definiowane przez użytkownika
Tolerancja rezystancji
±1%