VAF36A-110V-CU
Numer produktu DigiKey
4106-VAF36A-110V-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
VAF36A-110V-CU
Opis
AMMETER/VOLTMETER LCD PANEL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Amperomierz, woltomierz LCD - czarne znaki, podświetlenie Wyświetlacz Montaż panelowy
Kategoria
Liczba znaków w wierszu
Producent
Selec Controls USA Inc.
Znaki wyświetlacza - wysokość
0,560" (14,22mm)
Seria
Napięcie - zasilania
110V~
Opakowanie
Skrzynka
Wymiary wycięcia w tablicy
Kwadratowe - 91,50mm x 91,50mm
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż panelowy
Typ
Amperomierz, woltomierz
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ pomiarowy
Prąd (3 fazy), napięcie
Temperatura robocza
-10°C - 55°C