RPS40-12-CE
Numer produktu DigiKey
4106-RPS40-12-CE-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPS40-12-CE
Opis
30W, 12V/2.5A DIN RAIL MOUNTED P
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 2,5A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Producent
Selec Controls USA Inc.
Moc (W)
30W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
83%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,36" x 1,38" x 3,69" (60,0mm x 35,0mm x 93,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V