RPS240-12-CU
Numer produktu DigiKey
4106-RPS240-12-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPS240-12-CU
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 216W
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 18A
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
18A
Moc (W)
216W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,12" x 1,97" x 5,35" (130,0mm x 50,0mm x 136,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
370V
Napięcie - wyjściowe 1
12V