OPS2X4-60-24-A-1-CU
Numer produktu DigiKey
4106-OPS2X4-60-24-A-1-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
OPS2X4-60-24-A-1-CU
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~, 127 - 370V= Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 127 - 370V=
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,16" (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
cULus
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A