OPS2X4-200-48-A-1-CU
Numer produktu DigiKey
4106-OPS2X4-200-48-A-1-CU-ND
Producent
Numer produktu producenta
OPS2X4-200-48-A-1-CU
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 130W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~, 127 - 370V= Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
93%
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 127 - 370V=
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,16" (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
4.17 A