800SD-2-415
Numer produktu DigiKey
4106-800SD-2-415-ND
Producent
Numer produktu producenta
800SD-2-415
Opis
RELAY TIME DELAY 60SEC 5A 250V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kontroler gwiazda-trójkąt Przekaźniki zwłoczne SPDT (1 Form C) 0,05s - 60s Opóźnienie 5A przy 250V~ Szyna DIN
Kategoria
Obwód
SPDT (1 Form C)
Producent
Selec Controls USA Inc.
Czas opóźnienia
0,05s - 60s
Seria
Prąd znamionowy styku przy napięciu
5A przy 250V~
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
230 - 415V~