KG10.6101.151
Numer produktu DigiKey
486-1096-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG10.6101.151
Opis
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza wejściowe zasilania Gniazdo, ostrza męskie - moduł IEC 320-C14 Montaż panelowy, kołnierz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KG10.6101.151 Modele
Kategoria
Charakterystyka przełącznika
Włączanie/wyłączanie
Producent
SCHURTER Inc.
Mieści bezpiecznik topikowy
Tak (brak bezpiecznika topikowego w zestawie)
Seria
Typ mocowania
Montaż panelowy, kołnierz
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Przełącznik napięcia
Styl złącza
IEC 320-C14
Oprawa bezpiecznikowa, szuflada
Szuflada sprzedawana osobno
Typ złącza
Gniazdo, ostrza męskie - moduł
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 80,00mm
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~