KG10.6101.109
Numer produktu DigiKey
KG10.6101.109-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG10.6101.109
Modele EDA/CAD
KG10.6101.109 Modele
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 80,00mm
Grubość tablicy
0,098" (2,50mm)
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~