KG10.6101.107
KG10.6101.107
KG10.6101.107
Numer produktu DigiKey
KG10.6101.107-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG10.6101.107
Modele EDA/CAD
KG10.6101.107 Modele
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 80,00mm
Grubość tablicy
0,079" (2,00mm)
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~