KG10.6101.105
Numer produktu DigiKey
486-3018-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG10.6101.105
Opis
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza wejściowe zasilania Gniazdo, ostrza męskie - moduł IEC 320-C14 Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KG10.6101.105 Modele
Kategoria
Mieści bezpiecznik topikowy
Tak (brak bezpiecznika topikowego w zestawie)
Producent
SCHURTER Inc.
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Seria
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,189" (4,8mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Przełącznik napięcia
Status części
Aktywny
Oprawa bezpiecznikowa, szuflada
Szuflada sprzedawana osobno
Styl złącza
IEC 320-C14
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 27,50mm x 80,00mm
Typ złącza
Gniazdo, ostrza męskie - moduł
Grubość tablicy
0,059" (1,50mm)
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~