EF11.2405.0010.01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SCHURTER Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SCHURTER Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 17
Złącza wejściowe zasilania Gniazdo, ostrza męskie - moduł IEC 320-C20 Montaż panelowy, kołnierz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EF11.2405.0010.01
Numer produktu DigiKey
EF11.2405.0010.01-ND
Producent
Numer produktu producenta
EF11.2405.0010.01
Opis
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EF11.2405.0010.01 Modele
Kategoria
Charakterystyka przełącznika
Wyłącznik automatyczny, włączanie/wyłączanie
Producent
Prąd znamionowy - wyłącznik automatyczny
15A
Seria
Mieści bezpiecznik topikowy
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż panelowy, kołnierz
Status części
Aktywny
Zakończenie
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Styl złącza
IEC 320-C20
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 32,50mm x 79,50mm
Typ złącza
Gniazdo, ostrza męskie - moduł
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Prąd znamionowy - wejście urządzenia
10A
Stopień ochrony
IP40
Napięcie znamionowe - wejście urządzenia
250V~