8020.5018.PT
Numer produktu DigiKey
486-8020.5018.PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
8020.5018.PT
Opis
SHT 6.3X32 PT FUSE T 5A
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 A 500 V ~ 400 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA~, 1kA=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
271.0
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, IEC, UKCA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,270" x 1,291" (6,85mm x 32,80mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V