0001.2504.PT
Numer produktu DigiKey
486-4587-ND
Producent
Numer produktu producenta
0001.2504.PT
Opis
FUSE CERM 1A 250VAC 300VDC 5X20
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 A 250 V ~ 300 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 5mm x 20mm (osiowe)
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
1.1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,886" (5,40mm x 22,50mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V