XVS72BMWN
Numer produktu DigiKey
4008-XVS72BMWN-ND
Producent
Numer produktu producenta
XVS72BMWN
Opis
BUZZER 24V 69.3MMX72MM DIN RAIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki 24 V 125mA Szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XVS72BMWN Modele
Kategoria
Lokalizacja portu
Definiowane przez użytkownika
Producent
Schneider Electric
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Seria
Agencja zatwierdzająca
CE, UR
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP54 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ wejścia
Prąd stały
Rozmiar / wymiar
2.728" L x 2.835" W (69.30mm x 72.00mm)
Napięcie - znamionowe
24 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,835" (72,00mm)
Prąd - zasilania
125mA