XB5FK125B5C0
Numer produktu DigiKey
4008-XB5FK125B5C0-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB5FK125B5C0
Opis
SWITCH SELECTOR 2POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki wybierakowe 2 pozycyjne DPST-NO/NC 6A (~), 550mA (=) 120 V Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB5FK125B5C0 Modele
Kategoria
Oświetlenie
Podświetlony
Producent
Schneider Electric
Typ oświetlenia, kolor
LED, pomarańczowe
Seria
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V~/=
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ
Standard
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 30,50mm
Obwód
DPST-NO/NC
Stopień ochrony
IP66/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Liczba pozycji
2
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Głębokość - za kołnierzem
51,00mm
Prąd znamionowy (A)
6A (~), 550mA (=)
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
120 V
Okres trwałości elektrycznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V