XB5AD912R100K
Numer produktu DigiKey
4008-XB5AD912R100K-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB5AD912R100K
Opis
POT 100K OHM 1W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak Obrót Cermet 1W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB5AD912R100K Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Schneider Electric
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Materiał rezystancyjny
Cermet
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Wtyki PC
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Okrągłe
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
1,187" (30,15mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Rectangular - 1.634" x 1.181" Face (41.50mm x 30.00mm)