XB4FK125G5
Numer produktu DigiKey
4008-XB4FK125G5-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB4FK125G5
Opis
ILLUMINATED SELECTOR SWITCH, HAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki wybierakowe 2 pozycyjne DPST-NO/NC 6A (~), 550mA (=) 120 V Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB4FK125G5 Modele
Kategoria
Oświetlenie
Podświetlony
Producent
Schneider Electric
Typ oświetlenia, kolor
LED, pomarańczowe
Seria
Napięcie oświetlenia (nominalne)
110 - 120V~
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ
Standard
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 30,50mm
Obwód
DPST-NO/NC
Stopień ochrony
IP66/IP67/IP69/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Liczba pozycji
2
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
6A (~), 550mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
120 V
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, CSA, EAC
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V