XB4BW24B5
Numer produktu DigiKey
4008-XB4BW24B5-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB4BW24B5
Opis
LED PNL IND RED SCREW TERMINAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone 24V Zacisk główkowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB4BW24B5 Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
~/=
Producent
Schneider Electric
Napięcie
24V
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Skrzynka
Wymiary wycięcia w tablicy
0,87" (22,00mm)