TPRSS080
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
TPRSS080
Numer produktu DigiKey
4008-TPRSS080-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPRSS080
Opis
TESYS ISLAND SIL STARTER 80A
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika 24V= Zasilanie 80A 690V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPRSS080 Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Schneider Electric
Napięcie - obciążenia
690V
Seria
Prąd - wyjściowy
80A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
37000 W
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Typ
Moduł
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
-10°C - 60°C