QOU31001042 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 100A 240 V ~ 48 V = Dźwignia Szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
QOU31001042
Numer produktu DigiKey
4008-QOU31001042-ND
Producent
Numer produktu producenta
QOU31001042
Opis
MINIATURE CIRCUIT BREAKER 240V 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
100A
Producent
Schneider Electric
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
240 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
48 V