NSYTRV24D
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTRV24D-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTRV24D
Opis
SCREW TERMINAL, 2 LEVEL,4PTS, 2,
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 4 Pozycje Przepust Szare
Modele EDA/CAD
NSYTRV24D Modele
Kategoria
Prąd - IEC
24 A
Napięcie - IEC
500V
Seria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
600V
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,14-4mm²
Kolor
Szare
Liczba pozycji
4
Zacisk - szerokość
5,2mm
Długość zdejmowania izolacji
9mm