NSYTRR24
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTRR24-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTRR24
Opis
SPRING TERMINAL, 4PTS, 2,5MM GRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 4 Pozycje Przepust Szare
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYTRR24 Modele
Kategoria
Prąd - IEC
24 A
Producent
Schneider Electric
Napięcie - IEC
800V
Seria
Prąd - UL
20 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - UL
600V
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,08-4mm²
Typ
Przepust
Kolor
Szare
Liczba pozycji
4
Materiał -izolacja
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Liczba poziomów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Zacisk - szerokość
5,2mm
Długość zdejmowania izolacji
10mm