NSYTBS292412H
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTBS292412H-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTBS292412H
Opis
BOX ABS LGT GRY 11.46"L X 9.49"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Plastik, ABS Jasnoszare Pokrywa w zestawie 11,457" x 9,488" (291,00mm x 241,00mm) (dł. x szer.) X 5,039" (128,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYTBS292412H Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
109in² (700cm²)
Prod.
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Status części
Aktywny
Kolor
Jasnoszare
Typ pojemnika
Skrzynka
Grubość
0,315" (8,00mm)
Rozmiar / wymiar
11,457" x 9,488" (291,00mm x 241,00mm) (dł. x szer.)
Parametry znamionowe
Wysokość
5,039" (128,00mm)