NSYTBS24198
Numer produktu DigiKey
4008-NSYTBS24198-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYTBS24198
Opis
BOX ABS LGT GRY 9.49"L X 7.64""W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Plastik, ABS Jasnoszare Pokrywa w zestawie 9,488" x 7,638" (241,00mm x 194,00mm) (dł. x szer.) X 3,425" (87,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYTBS24198 Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
72,5in² (468cm²)
Prod.
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Status części
Aktywny
Kolor
Jasnoszare
Typ pojemnika
Skrzynka
Grubość
0,315" (8,00mm)
Rozmiar / wymiar
9,488" x 7,638" (241,00mm x 194,00mm) (dł. x szer.)
Parametry znamionowe
Wysokość
3,425" (87,00mm)