NSYCRN86250T
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN86250T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN86250T
Opis
ENCLOSURE STEEL 31.5"L X 23.62"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi Drzwi na zawiasach 31,496" x 23,622" (800,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.) X 9,843" (250,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN86250T Modele
Kategoria
Wysokość
9,843" (250,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
744in² (4800cm²)
Kolor
Jasnoszare, przezroczysta pokrywa/drzwi
Rozmiar / wymiar
31,496" x 23,622" (800,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.)