NSYCRN75250
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN75250-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN75250
Opis
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 27,559" x 19,685" (700,00mm x 500,00mm) (dł. x szer.) X 9,843" (250,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN75250 Modele
Kategoria
Wysokość
9,843" (250,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
543in² (3500cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
27,559" x 19,685" (700,00mm x 500,00mm) (dł. x szer.)