NSYCRN75200P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN75200P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN75200P
Opis
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 27,559" x 19,685" (700,00mm x 500,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN75200P Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
543in² (3500cm²)
Rozmiar / wymiar
27,559" x 19,685" (700,00mm x 500,00mm) (dł. x szer.)