NSYCRN66300P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN66300P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN66300P
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 23.62"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 23,622" x 23,622" (600,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.) X 11,811" (300,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN66300P Modele
Kategoria
Wysokość
11,811" (300,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
558in² (3600cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
23,622" x 23,622" (600,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.)