NSYCRN66300
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN66300-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN66300
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 23.62"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie 23,622" x 23,622" (600,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.) X 11,811" (300,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSYCRN66300 Modele
Kategoria
Wysokość
11,811" (300,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
558in² (3600cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Status części
Aktywny
Materiał
Typ pojemnika
Obudowa
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
23,622" x 23,622" (600,00mm x 600,00mm) (dł. x szer.)