NSYCRN65250P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN65250P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN65250P
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach X 9,843" (250,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN65250P Modele
Kategoria
Wysokość
9,843" (250,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
465in² (3000cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)