NSYCRN65200
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN65200-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN65200
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Szare Pokrywa w zestawie X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN65200 Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
465in² (3000cm²)
Opakowanie
Skrzynka
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Kolor
Szare
Rozmiar / wymiar
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)