NSYCRN64200P
Numer produktu DigiKey
4008-NSYCRN64200P-ND
Producent
Numer produktu producenta
NSYCRN64200P
Opis
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Metal, stal Jasnoszare Drzwi na zawiasach 23,622" x 15,748" (600,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN64200P Modele
Kategoria
Wysokość
7,874" (200,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
372in² (2400cm²)
Opakowanie
Zbiorcze
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach
Kolor
Jasnoszare
Rozmiar / wymiar
23,622" x 15,748" (600,00mm x 400,00mm) (dł. x szer.)